Studio Update #5

Pozrite si Mikea, ktorý vám ponúkne malé turné štúdiom prostredníctvom 360° kamery.  Nech sa páči, posledný update zo štúdia:

 

UPDATE
Predmet: Prielom
17 Júna, 2016, 9:43

Páni –

Mal som vyziu o novom albume. Práve teraz , v štúdiu mám základy nových songov… Myslím že je čas sa pohnúť do ďalšieho kola. Objavíme zvuk tohto albumu….Chcem sa dostať do experimentálneho módu, znieť divnejšie a nahrať viac živých nástrojov Povedal som to na začiatku, chcem aby tento album bol náš najlepší. Poďme na to! Kľudne ma kontaktujte a môžeme diskutovať.

Mike

Linkin Park Brno po 8. rokoch

13432346_10154311081803267_1071808763863653191_n

Dnes je to presne 8 rokov , kedy sa predstavili Linkini po tretí krát v Českej republike a my sme boli pri tom. Odohralo sa neskutočné  Minutes To Midnight turné, kde zahrali všetky známe pecky vrátane Somewhere I Belong, Pushing Me Away, či Breaking The Habit. Na tomto koncerte zaznela aj raritná skladba, ktorou kapela Linkin Park začínala svoju kariéru – Reading My Eyes.

 

Setlist Brno 2008

 

  • Encore:

 

Rozbiehame stránku

Ahojte LP fans.

Ako ste si už časom všimli, rozbiehame novú stránku a radi by sme vám vyhoveli v kvalitnom prezeraní si našej stránky. Týmto vás vyzývame, aby ste nám napísali pod článok alebo na mailovú adresu redakcia@linkinpark.sk, čo by ste uvítali na stránke najradšej. Všetky nápady budeme prehodnocovať na teambuildingu s kolegom Lukym a tie najlepšie odmeníme plagátom LINKIN PARK, ktoré sme dostali ako sponzoring od agentúry Prestigemjm.com (viď obrázok pod textom). Držíme palce a ostaňte s nami.

LP plagat 2015 Rybnik

Na záver posielame skladbu Forgotten z albumu Hybrid Theory, prajeme úspešný deň.

Music for Relief – Projekt na ochranu mangrovníkov

Dňa 29. apríla Rob, Phoenix a profesionálni surferi Koa Smith a Koa Rothman navštívili kalifornský poloostrov Magdalena Bay v Mexiku, kde sa minulý rok odštartoval projekt Music For Relief na ochranu mangrovníkov v tejto oblasti.

Mangrovník je voľné označenie 54 druhov rôznych stromov zo 16 čeľadí, ktoré sú súčasťou ekosystémov nazývaných mangrovy. Mangrovníky patria medzi najväčšie stromy sveta. Nad spleťou koreňov asi meter nad vodou začína samotný kmeň, ktorý sa týči do výšky až štyridsiatich metrov. Stromy patria k najstarším rastlinám našej planéty a k životu potrebujú sladkú i slanú vodu, a preto rastú práve na miestach, kde rieky ústia do mora.

(zdroj: https://sk.wikipedia.org/wiki/Mangrovn%C3%ADk_%28typ_stromu%29)

Prečítajte si viac o MFR projekt na ochranu mangrovníkov: http://musicforrelief.org/ocean-protection-mangrove-adventure/

MFR_MANGROVES_DRONE_1

0B5A9093

MFR_MANGROVES_KNEKT_OVER_UNDER

0B5A9087-e1462299280123

 

 

Vitajte na novej fanstránke LinkinPark.sk

Ahojte všetci.

Sme radi, že stále ostávate s nami, sledujete novinky a rôzne diskusie. S radosťou vám chceme oznámiť, že sme sa rozhodli pre redizajn webovej stránky LINKINPARK.sk a teda dúfame, že s našou reinkarnáciou budete spokojní. Chceme vám so srdca poďakovať za motiváciu a inšpiráciu, ktorú ste ponúkli všetkým našim administrátorom. Sledujte nás aj naďalej, novinky v najbližších týždňoch budú gradovať.

Snehulo