The Los Angeles Rams x Linkin Park

14484620_10153705255161612_1424820071782333082_n

Los Angeleskí Barani v spolupráci s kapelou Linkin Park vytvorili spoločne limitovanú edíciu tričiek. Zaujímavosťou je, že po prvý krát NFL spolupracuje s umelcom, či kapelou na vytvorení dizajnu, ktorý sa už nikdy viac nebude predávať.

Tričká The Los Angeles Rams x Linkin Park sú dostupné do 12. októbra na stránke http://teespring.com/LP_NFL.

$5 z každého zakúpeného trička bude darovaných do charitatívnej organizácie Music for Relief, ktorá podporí oblasť Los Angeles vysadením nových stromov.

Konšpirácia: Nový song s názvom „Painted Me Wrong“?

Mike pred 2 dňami pridal na svoj Instagram niekoľko klipov ako vytváral nový beat, ktorý ho zaujal: zobral niekoľko zvonov pre kravy, zahral na nich pár tónov, vložil ich do samplérov cez gitarové pedále a cez vocoder vytvoril skvelý beat. Bol inšpirovaný Michaelom Jacksonom, ktorý v jednom zo svojich songov rovnakým spôsobom použil fľaše od koly.

Video tu:

Približne v čase 1:18 vo videu môžete vidieť poznámky na papierikoch a na jednom je napísané „Painted Me Wrong 2.7″.Čo to presne je je neznáme, ale je tu niekoľko možností: nový song? Môže to byť názov pre Blackbear X Linkin Parksong?

„2.7“ môže byť rovnako všeličo – dátum vydania (7. február?), verzia songu, atď..

Nové info zo štúdia

Chester sa ukázal na Youtube a priblížil nám v krátkosti čo nové v štúdiu.

Posledné mesiace pracovali na vokáloch. Je pyšný na to čo vytvorili a verí že sa nám bude nový materiál páčiť.

Mike s Bradom dávnejšie spomímanli že proces tvorby je trošku odlišný a je tam cítiť viac experimentovania. Chcú aby ich piesne boli fenomenálne.

Studio Update #5

Pozrite si Mikea, ktorý vám ponúkne malé turné štúdiom prostredníctvom 360° kamery.  Nech sa páči, posledný update zo štúdia:

 

UPDATE
Predmet: Prielom
17 Júna, 2016, 9:43

Páni –

Mal som vyziu o novom albume. Práve teraz , v štúdiu mám základy nových songov… Myslím že je čas sa pohnúť do ďalšieho kola. Objavíme zvuk tohto albumu….Chcem sa dostať do experimentálneho módu, znieť divnejšie a nahrať viac živých nástrojov Povedal som to na začiatku, chcem aby tento album bol náš najlepší. Poďme na to! Kľudne ma kontaktujte a môžeme diskutovať.

Mike

Linkin Park Brno po 8. rokoch

13432346_10154311081803267_1071808763863653191_n

Dnes je to presne 8 rokov , kedy sa predstavili Linkini po tretí krát v Českej republike a my sme boli pri tom. Odohralo sa neskutočné  Minutes To Midnight turné, kde zahrali všetky známe pecky vrátane Somewhere I Belong, Pushing Me Away, či Breaking The Habit. Na tomto koncerte zaznela aj raritná skladba, ktorou kapela Linkin Park začínala svoju kariéru – Reading My Eyes.

 

Setlist Brno 2008

 

  • Encore:

 

Rozbiehame stránku

Ahojte LP fans.

Ako ste si už časom všimli, rozbiehame novú stránku a radi by sme vám vyhoveli v kvalitnom prezeraní si našej stránky. Týmto vás vyzývame, aby ste nám napísali pod článok alebo na mailovú adresu redakcia@linkinpark.sk, čo by ste uvítali na stránke najradšej. Všetky nápady budeme prehodnocovať na teambuildingu s kolegom Lukym a tie najlepšie odmeníme plagátom LINKIN PARK, ktoré sme dostali ako sponzoring od agentúry Prestigemjm.com (viď obrázok pod textom). Držíme palce a ostaňte s nami.

LP plagat 2015 Rybnik

Na záver posielame skladbu Forgotten z albumu Hybrid Theory, prajeme úspešný deň.

Music for Relief – Projekt na ochranu mangrovníkov

Dňa 29. apríla Rob, Phoenix a profesionálni surferi Koa Smith a Koa Rothman navštívili kalifornský poloostrov Magdalena Bay v Mexiku, kde sa minulý rok odštartoval projekt Music For Relief na ochranu mangrovníkov v tejto oblasti.

Mangrovník je voľné označenie 54 druhov rôznych stromov zo 16 čeľadí, ktoré sú súčasťou ekosystémov nazývaných mangrovy. Mangrovníky patria medzi najväčšie stromy sveta. Nad spleťou koreňov asi meter nad vodou začína samotný kmeň, ktorý sa týči do výšky až štyridsiatich metrov. Stromy patria k najstarším rastlinám našej planéty a k životu potrebujú sladkú i slanú vodu, a preto rastú práve na miestach, kde rieky ústia do mora.

(zdroj: https://sk.wikipedia.org/wiki/Mangrovn%C3%ADk_%28typ_stromu%29)

Prečítajte si viac o MFR projekt na ochranu mangrovníkov: http://musicforrelief.org/ocean-protection-mangrove-adventure/

MFR_MANGROVES_DRONE_1

0B5A9093

MFR_MANGROVES_KNEKT_OVER_UNDER

0B5A9087-e1462299280123

 

 

Vitajte na novej fanstránke LinkinPark.sk

Ahojte všetci.

Sme radi, že stále ostávate s nami, sledujete novinky a rôzne diskusie. S radosťou vám chceme oznámiť, že sme sa rozhodli pre redizajn webovej stránky LINKINPARK.sk a teda dúfame, že s našou reinkarnáciou budete spokojní. Chceme vám so srdca poďakovať za motiváciu a inšpiráciu, ktorú ste ponúkli všetkým našim administrátorom. Sledujte nás aj naďalej, novinky v najbližších týždňoch budú gradovať.

Snehulo